Formulário de pesquisa

Матеј 13:42

42и ќе ги фрлат во вжарена фурна; таму ќе биде плач и крцкање со заби.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index